Dünyanın En Eğlenceli Yeni Yıl Partileri - STH Team
 

Dünyanın En Eğlenceli Yeni Yıl Partileri

Tarihler 31 Aralık’ı, saatler gece yarısı 12’yi gösterdiğinde Dünyanın dört köşesinde neler yaşanıyor. İşte yeni yılı karşılamak için en eğlenceli yerler...
Sidney, Avustralya

En iyi yeni yıl destinasyonlarından biri olan Sidney, yılbaşında heyecan verici bir gece geçirmek isteyen herkese keyifli bir deneyim sunuyor. Sidney Limanı üzerindeki havai fişek gösterisi büyüleyici görünüyor. Ayrıca leziz yemekler ve içecekler eşliğinde şahit olmak da cabası… Bu benzersiz geceyi tekne gezisi ile tamamlayabilirsiniz.

dünyanin-en-eglenceli-yeni-yil-partileri-sidney

 

Las Vegas, ABD

Yılbaşında gidilecek en ilgi çekici yerlerden biri Nevada’daki Las Vegas. Normal günlerde bile büyüleyici olan Las Vegas’ın yılbaşında nasıl bir ambiyansı olur?, düşünün. Dünyanın en meşhur parti destinasyonlarından biri olan Las Vegas’ta, hareketli kumarhaneleri, gece kulüpleri, otel etkinlikleri, çılgın havai fişekleri ve çok daha fazlasıyla yılbaşı gecesinin hakkını verebilirsiniz.

dünyanin-en-eglenceli-yeni-yil-partileri-las-vegas

 

Venedik, İtalya

Sanattan ve sıcakkanlı bir toplulukla kutlama yapmaktan hoşlanıyorsanız, İtal-yan yemeklerine karşı koyamıyorsanız sizin için yeni yıl destinasyon önerimiz Venedik. Teknede gerçek bir Venedik sofrasında yılbaşını kutlamak size harika duygular yaşatacak.

dünyanin-en-eglenceli-yeni-yil-partileri-venedik

 

Bangkok, Tayland

Egzotik içecekler ve deniz ürünleri ile birlikte ruhunuzu tatmin eden bir yeni yıl deneyimi… Fenerlerle kaplı bir ufuk çizgisine bakarak dilek tutup Meta Music Festival, White Party ve Beam NYE gibi dünyanın en iyi yeni yıl partilerinde eğlenebilirsiniz.

dünyanin-en-eglenceli-yeni-yil-partileri-bangkok

 

New York, ABD

Times Meydanı’ndaki yeni yıl kutlamaları dünyanın en ikonik eğlencelerinin başında geliyor. Milyonlarca insan, gece yarısı meydanın her yerine yerleştiril-
miş devasa ekranlarda muazzam Kristal Top düşüşüne tanık olmak için burada toplanıyor. New York, Central Park ve New York Limanı’nda havai fişekleriyle de insanları büyülüyor. New York’un herhangi bir barında veya kulübünde dans edebilir ya da büyük havai fişeklere tanık olmak için çatı katındaki restoranlarda bir masa ayırtabilirsiniz.

dünyanin-en-eglenceli-yeni-yil-partileri-new-york

 

Paris, Fransa

Özellikle çiftler için dünyanın en iyi kutlama mekanlarından biri kuşkusuz Eyfel Kulesi. Partnerinizle bağlarınızı pekiştirecek romantik bir ambiyansta yeni yıla girmek için burayı tercih edebilirsiniz. Ayrıca Paris’in en ikonik yeri olan Champs-Elysées’de geri sayım yapabilir, Moulin Rouge’da sanatçıların nefes ke-sen performansına tanık olabilirsiniz.

dünyanin-en-eglenceli-yeni-yil-partileri-paris

 

Goa, Hindistan

Hindistan’ın parti destinasyonu olarak bilinen Goa, yeni yılı kutlamak için en iyi yerlerden biri. Çarpıcı plaj partileri, kulüpler, kumarhaneler ve çeşitli yılbaşı etkinlikleri ile Goa, heyecan verici bir gece arıyorsanız doğru seçimdir. Çiftler için samimi partilerden kalabalık eğlencelere kadar Goa, yılbaşı gecesi çok geniş yelpazede seçeneklerle doludur. Goa’daki plajlar şenlik ateşi ve barbekü servisi, çılgın partiler ve nefes kesen havai fişeklerle canlanır.

dünyanin-en-eglenceli-yeni-yil-partileri-goa

 

Prag, Çek Cumhuriyeti

Prag, Wenceslas Meydanı ve Eski Şehir Meydanı’yla yeni yılı karşılamak için büyüleyici bir destinasyondur. Kalabalık yerlerden uzak durmayı seviyorsanız, muhteşem manzaralara tanık olmak için Petrin Tepesi’ne veya Charles Köprüsü’ne gidebilirsiniz. Caz gezisi, tekne partisi, akşam yemeği gezisi vb. farklı seçeneklerle gecenizi renklendirebilirsiniz.

dünyanin-en-eglenceli-yeni-yil-partileri-prag

 

Madrid, İspanya

Partileriyle dünya çapında tanınan bu şehir, özellikle yılbaşı gecesinde çılgına döner. Yeni yıl kutlamaları için nereye gidilir diye araştırıyorsanız, Madrid’i size kesinlikle tavsiye ederiz. Madrid’de bulabileceğiniz eşsiz bir gelenek, sabah saat 12:00’de keskin 12 üzüm yemektir. Madrid’de yeni yılı kutlamanın başka bir yolu da kuzu eti ya da deniz ürünlerinden oluşan şahane bir akşam yemeği yemektir. Kraliyet Sarayı, Madrid’deki yılbaşı kutlamaları için bir başka sıcak noktadır. Ayrıca Puerta del Sol’da harika bir geri sayım partisine katılabilirsiniz.

dünyanin-en-eglenceli-yeni-yil-partileri-madrid

 

Vancouver, Kanada

Vancouver’da yeni yılı kutlamanın en iyi yolu, harika müzik, içkiler, havai fişekler ve çok daha fazlası ile bütün gece bir gemi gezisi ve parti rezervasyonu yapmaktır. English Bay’de gecenizi denize girerek tamamlayabilir, dileklerinizi suya fısıldayabilirsiniz. Ayrıca Canada Place ve Vancouver Kongre Merkezi, yılbaşını kutlamak için Vancouver’daki iki ana etkin noktadır.

dünyanin-en-eglenceli-yeni-yil-partileri-vancouver

 

Londra, İngiltere

Dünyada yeni yıla girilecek en iyi yerlerden biri, büyük ölçekte yılbaşı kutlamalarının yapıldığı Londra’dır. Havai fişeklerinin çarpıcı arka planı ile Thames nehri harika manzaralar oluşturur. London Skybar’da yemek yeme seçeneğini değerlendirebilir, büyüleyici bir geri sayım partisiyle yeni yıla giriş için Londra’nın ikonik anıtı Big Ben’i tercih edebilirsiniz.

dünyanin-en-eglenceli-yeni-yil-partileri-londra-ingiltere

 

İstanbul, Türkiye

Yurt dışı planlarınız yoksa, dünyanın en güzel şehirlerinden İstanbul’da yeni yılı karşılayabilirsiniz. İstanbul manzaralı şık bir çatı katı restoranda, meydan partilerinde, boğaz gezisinde ya da otel programlarında yılbaşını kutlayabilir, sevdiklerinizle sohbetin tadını çıkarabilirsiniz.

dünyanin-en-eglenceli-yeni-yil-partileri-istanbul-turkiye