Gazete Haberleri - STH Team
 
VMware Explore 2022 Avrupa

VMware Explore 2022 Avrupa 07 – 11 Kasım 2022 tarihleri arasında İspanya’nın Barsleona şehrinde gerçekleştirildi. Binlerce katılımcıyı çoklu bulut evreni ve bulut teknolojileriyle buluşturan STH imzalı etkinlik tüm dünyadan ve Türkiye’den katılımcıların yoğun ilgisini çekti.

Dell Tech Forum STH ile Yeniden Yüz Yüze

Teknoloji dünyası 2 yıllık aranın ardından Dell Technologies Forum’da yeniden bir araya geldi. Dell Technologies World’un merakla beklenen Türkiye yansıması Dell Technologies Forum, 29 Kasım’da Wyndham Grand İstanbul Levent’te düzenlendi. Pandemi nedeniyle yüz yüze etkinliklere iki yıllık bir ara veren şirketin forumla yaptığı bu dönüş, sektör uzmanlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

St.Benoit’lıların Tercihi STH Team Oldu

St. Benoitlılar Derneği üyeleri, STH Team organizasyonu ile 18-20 Kasım tarihleri arasında Bulgaristan’ın başkenti Sofya’ya seyahat etti. TCDD ile gerçekleşen seyahatte St. Benoitlılar eskimeyen dostluklarını unutulmaz gezi anılarıyla zenginleştirdi.

Her Yer Ofis Projesi

'Her yer ofis' projesi Bodrum'dan dünyaya yayılacak Tüm çalışanlara hitap eden yeni 'Her yer ofis' çalışma modeli, yapılan iş birliğiyle hayata geçiyor.

Commencis Otel Ofis

Hem iş hem tatil bir arada. "Hibrit Ofis" modeli sektörde bir ilke imza attı. Commencis tüm çalışanları ile hem tatil yaptı hem de takım olarak çalıştı

Sağlık Turizmine Kur Dopingi

Türkiye'deki kur artışı yabancı turistin işine yaradı. Özellikle saç ekimi, liposuction ve kanser tedavisi için Türkiye'ye gelen turist sayısında yüzde 20 artış oldu

Türkler alışveriş turunda

Alışveriş çılgını Türkler, Kara Cuma'dan sonra Noel indirimine göz dikti. Avrupa ve ABD'de yılbaşı öncesi başlayan %70'e varan indirimler için turlar yapılıyor.

Şarm el-Şeyh’te yaz yeni başlıyor!

Dünyanın diğer hiçbir yerinde bu kadar açık görülmeyen güzellikteki Kızıldeniz mercan kayalıklarının süslediği Mısır'ın Şarm el-Şeyh kentinde kış mevsimi başlarken balıklarla birlikte yüzmek, çölde safari yapmak ve eğlenceli gece yaşantısının tadını çıkartmak da bir başka oluyor

Butik Amerika Turu

Bir seyahat acentesiyle tatile çıkmaya çok heveslenip de yeterli sayıya ulaşılamadığı için tatil programının iptal olması durumuna karşı STH Turizm "Butik Amerika" hizmetini devreye soktu.