Eğitim & Danışmanlık - STH Team
 

Eğitim & Danışmanlık

Konusunda uzman eğitimcilerimiz ve konuşmacılarımız ile kurumsal ve bireysel eğitim ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Personal development and business idea career concept.

Kişisel gelişim ile yaşamı yakalayın

Well Thinking felsefesine inanan, kişisel gelişim ve hayata dair en güncel bilgileri yakından takip etmeye çalışan, felsefeye de teknolojiye de önem veren, bilgi edinmek kadar edinilen bilgilerin gerçek hayatta kullanılmasını ve dolayısıyla deneyimi önemseyen hem öğretici hem de keyifli eğitimler, seminerler ve konuşmalar tasarlayan ve uygulayan dinamik bir ekibimiz var.

Öğrenmenin etkili bir iletişimle gerçekleştiğine inanıyoruz. Felsefemize uygun olarak farklı konularda hedef kitleye özel eğitimler, seminerler ve konuşmalar hazırlıyoruz.

Stres Yönetiminde Pozitif Bakış

Well Thinking başlığı altında pozitif düşünme ve stres yönetiminden başlayarak motivasyon ve mutluluğa uzanan, yaşam amacını bulmayı ve gerçekleştirmeyi içeren ayrıca iletişim, karar almak ve özgüven başlıklarına uzanan geniş bir yelpazede koçluk, takım koçluğu, NLP, nefes koçluğu yöntemlerini kullanarak bireylere ve şirketlere yaşamlarını iyileştirmek için pencereler açıyoruz.

man hand holding card with the text impossible, cutting the word im so it written possible. success and challenge concept. retro style image
Experienced business coach giving presentation to executive managers team explaining strategy with flip chart, senior company leader presenting employees new corporate plan at conference room meeting

Uzman Eğitmenler

Gayrettepe’de bulunan eğitim ofislerimizde hepsi kendi alanında uzmanlaşmış eğitmenlerimiz ile bireyler için koçluk seansları ve seminerler ile atölye çalışmaları düzenliyor, kurumlar için da well thinking başlığı altında kurumsal eğitimler, mentorluk eğitimleri ve koçluk hizmetleri sunuyoruz.

Hedefimiz yapılan çalışmalarda aktarılan teorik bilgilerin katılımcılarda yetkinliklere dönüşmesini sağlamaktır. En değerli bilginin hayata geçirilen bilgi olduğuna inanarak çalışmalarımıza bu şekilde yön veriyoruz.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image