STH Mice ile Yeni Normalde Dijital Etkinlikler

STH MICE yeni normalde birbirinden güçlü dijital etkinliklere imzasını atıyor.
Etkinlik anlayışının tamamen değiştiği günümüzde, bu alanda öncülük yapan STH MICE, DELL Technologies tarafından düzenlenen Volume Partner Training, İş Ortakları Teknoloji günü ve DELL Live 2020’yi hayata geçirdi.
Screen Shot 2021-09-30 at 15.28.52
https://sthteam.com/wp-content/uploads/2021/11/sthmice1.png

STH MICE 3 Temmuz günü Dell Techonologies Volume Partner Training organizasyonu kapsamında Basketbol Antrenörü Oktay Mahmuti ile online eğitimi gerçekleştirdi.

https://sthteam.com/wp-content/uploads/2021/11/sthmice2.png

30 Haziran’da düzenlenen İş Ortakları Teknoloji Günü’nde ise katılımcılarla değişen dünya, yeni normalde iş akışları ve teknolojik gelişmeler ile gelecek öngörüleri ele alındı.

Zoom buluşmaları ile gerçekleştirilen online etkinliklere ilgi büyük oldu. Kaan Sekban ve Mahfi Eğilmez gibi isimlerin yer aldığı ödül töreninde, Dell Technologies iş ortakları ödüllerine kavuştu.

https://sthteam.com/wp-content/uploads/2021/11/sthmice3.png

Dell Technologies tarafından pek çok ülkede düzenlenen yılın en önemli buluşması 2020 Live ise Türkiye’de STH MICE ile hayata geçirildi. Yeşil ekranda çekilen konuşmacı videoları ile sunumlar katılımcılar tarafından web sitesi üzerinden izlenebilir durumda.

https://sthteam.com/wp-content/uploads/2021/11/sada.jpg

https://event.dellemc-events.eu/2020_live-turkey

Konuyla ilgili videoyu linkte bulabilirsiniz.

STH Travel & MICE Yönetim Kurulu Başkanı M.Tolga Özbabacan başarılı çalışmalarını şu sözlerle açıkladı:

“Zeka değişime ayak uydurma becerisidir.” M.I.C.E olarak da bilinen toplantı endüstrisi Stephan Hawking’in bu sözüyle yeniden yapılanıyor. “Yeni normal” sonrasında da size kanıtlanmış endüstri varlığımız, referanslarımız ve tecrübelerimizle yeni imkanlar sunuyoruz. Webinar yönetimi, online toplantılar, sanal fuarlar, canlı yayınlar, online oyunlar düzenliyoruz. STH ile yeni dünyada yerimizi aldık. Siz de yeni normale sanal M.I.C.E’a hoş geldiniz!

Konuyla ilgili videoyu Youtube sayfamızdaki bu linkte bulabilirsiniz.

https://sthteam.com/wp-content/uploads/2021/11/sthmice7.jpg