STH Team - STH Team
 

STH Team

STH Team, turizm ve mice alanlarında yeni dünya için yeni çözümler sunar.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Yeni Dünyada Bir Adım Öne Çıkın

Kurumsal Seyahat Çözümleri ve Etkinlik Ajansı

Yirmi yıla yaklaşan tecrübesiyle yurt içi ve yurt dışında hizmet veren STH Travel&Mice, bünyesinde yer alan STH Virtual Solutions, STH DMC, STH Cruise, STH Balayı, STH Vize ve STH Bilet departmanları ile çözümler sunmaktadır.

Dünya üzerindeki her noktada seyahat, özel paket turlar, balayı turları, gemi turları, vize hizmetleri ile sanal, gerçek ve hibrit etkinlikler düzenleyen STH Travel & Mice kurulduğu günden bu yana “hiçbir müşterisini kaybetmemiş” bir kurumdur.

Yurt Dışı ve Yurt İçi Turlar
Kurumsal Seyahat
Ev Ofisten Otel Ofise
Sanal, Gerçek ve Hibrit Etkinlikler
Eğitim ve Bayi Toplantıları
Motivasyon ve Teşvik Gezileri
Bilişim Hizmetleri
Sigortacılık Hizmetleri
Kargo, Kurye, Lojistik Hizmetleri

STH Team ile gelecek umut verici

Güvenli seyahat, ev ofisten otel ofise çözümler, sanal, gerçek ve hibrit etkinlikler ile gelecekte yerinizi alın.

İhtiyacınızı dinleriz

Yenilikçi fikirler geliştiririz

Analiz ederiz

Güvenle uygularız

Vizyonumuz

En yeni teknolojiyi, deneyimle buluşturarak DÜNYA’nın her yerinde ve dijital ortamda kusursuz organizasyonlar yapmak… Müşteri memnuniyetini ön plana koyan bir anlayışla yola çıkan STH Travel & Mice takımı, işleri dışarıdan takip etmek yerine, her işi tasarlama ve uygulama aşamasında bizzat işin içinde olarak yakından izlerler. Kurulduğu günden bu yana “hiç bir müşterisini kaybetmemiş” bir kurumdur.

Misyonumuz

Misafirlerimize ve iş ortaklarımıza deneyimimizi ve kaliteli hizmetimizi yansıtarak, en iyi koşullarda özel hissetmelerini sağlamak. Ekibimiz; kusursuz hizmeti vermek adına güncel değişimlerin takipçisi, motivasyon gücü yüksek bir takımdır.

STH Travel & Mice güvencesi

21 Ağustos 2007 tarihinde 5608 numara ile TÜRSAB-A grubu işletme belgesi ile kurulan STH Travel organizasyon ve danışmanlık şirketi olarak hizmet vermektedir. 12.01.2010 tarihinde ST HOSPITALITY TRAVEL adıyla IATA (International Air Transport Association), (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) kaydı yapılmıştır. STH Travel 22.06.2010 tarihinde uluslararası geçerliliği olan ISO 9001: 2008 kalite yönetim belgesini almaya hak kazanmıştır. Aralık 2010 itibari ile UFTAA (Universal Federation of Travel Agents’ Associations ) ve ASTA (American Society of Travel Agents) üyelikleri de gerçekleşmiştir.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image