Projelerimiz

STH Team; hem sektöre, hem ülkemize, hem de insanlık ailesine katkıda bulunma heyecanıyla yeni projelere imza atıyor.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Projelerimiz

Milimetre

Biz, müşterilerimize en iyi projeleri sunuyor ve isteklerinin kusursuz karşılanmasını sağlıyoruz.

Hedefi en iyi dijital ajanslardan biri olmak olan Milimetre, dijital pazarlamanın yazılım, içerik ve yayıncılık tarafında uzmandır. Web tasarım referanslarımızın yanında kurumsal kimlik, dijital marketing alanında profesyonel ekibimizle çarpıcı, etkili ve yenilikçi çalışmalar üretiyoruz.

Yenilik, sadelik ve yaratıcılık odaklı çalışan, her türlü sorununda müşterisinin yanında olan, akılcı ve fayda sağlayan, çözümler üreten bir dijital ajansız.

Projelerimiz

Fora Forum

Kurumsal Video Konferanslarınıza Sanal Platform Çözümleri

Markanızın kurumsal kimliğine uygun hazırlanmış, kurumsal toplantılarınıza video konferans çözümleri

Düzenlediğiniz sanal buluşmalarda, kurumsal kimliğinizi yansıtan, KVKK mevzuatına uygun, hazırlaması, kullanması, raporlaması kolay çözümler sunuyoruz

Projelerimiz

Innly App

Oteller için dijital devrim başladı...

Innly otelinizi dijital olarak yönetebilmeniz ve tüm departmanları ölçeklendirebilmeniz için hazırlanmış masaüstü erişimi olan bir mobil uygulamadır.

Misafirlerinizin Innly üzerinden otelinizde bulunan oda servisi, kat hizmetleri, restoran ve barlar, olanaklarınız, çamaşırhane, teknik servis ve doktor gibi tüm departmanlarınıza gönderdiği sipariş, talep ve rezervasyonları tek yazılım üzerinden takip edebilirsiniz.
Tüm gelen bu istekler otel personelinizin cep telefonuna ve yöneticinize otomatik olarak gönderilir.

Tüm bu işlemler sonucunda, otelinizin departmanlarını ölçeklendirebildiğiniz gibi, personeliniz ile ilgili performans raporlarına ulaşabilirsiniz.