STH Well Thinking ile Hayata Pozitif Bakın – STH Team
 

STH Well Thinking ile Hayata Pozitif Bakın

Seyahat ve etkinlik alanında 13 yıldır hizmet veren STH Travel & MICE yeni markası STH WELL THINKING ile artık daha güçlü.
Screen Shot 2021-09-30 at 15.28.52
STH well thinking logo

Seyahat ve etkinlik alanında 13 yıldır hizmet veren STH Travel & MICE yeni markası STH WELL THINKING ile artık daha güçlü. Profesyonel ve tecrübeli yaşam koçları Mert Çuhadaroğlu, Özge Çuhadaroğlu ve Tolga Özbabacan ile eğitimler, bilgelik okulları, seminerler düzenleyen STH WELL THINKING hayata pozitif bakmanın yollarını öğretiyor. STH WELL THINKING, pandemi ve sonrası dönemde kurumlara ve bireylere kişisel gelişim ve stres yönetimi anlamında da destek sağlıyor. 

https://sthteam.com/wp-content/uploads/2021/11/050620-logosuz-scaled.jpg

STH Well Thinking konusunda uzman eğitimciler ve konuşmacılar ile kurumsal ve bireysel eğitim hizmetleri sunuyor.

Well Thinking felsefesine inanan, kişisel gelişim ve hayata dair en güncel bilgileri yakından takip etmeye çalışan STH Well Thinking ekibi, felsefeye de teknolojiye de önem veren, bilgi edinmek kadar edinilen bilgilerin gerçek hayatta kullanılmasını ve dolayısıyla deneyimi önemseyen dinamik bir ekip. STH Well Thinking ekibi hem öğretici hem de keyifli eğitimler, seminerler ve konuşmalar tasarlıyor ve uyguluyor.

Well Thinking başlığı altında pozitif düşünme ve stres yönetiminden başlayarak motivasyon ve mutluluğa uzanan, yaşam amacını bulmayı ve gerçekleştirmeyi içeren ayrıca iletişim, karar almak ve özgüven başlıklarına uzanan geniş bir yelpazede hizmet veren STH Well Thinking koçluk, takım koçluğu, NLP, nefes koçluğu yöntemlerini kullanarak bireylere ve şirketlere yaşamlarını iyileştirmek için pencereler açıyor.

Gayrettepe’de bulunan eğitim ofisinde hepsi kendi alanında uzmanlaşmış eğitmenler ile bireyler için koçluk seansları ve seminerler ile atölye çalışmaları düzenliyor, kurumlar için da well thinking başlığı altında kurumsal eğitimler, mentorluk eğitimleri ve koçluk hizmetleri sunuyor.

Yapılan çalışmalarda aktarılan teorik bilgilerin katılımcılarda yetkinliklere dönüşmesini hedefleyen STH Well Thinking en değerli bilginin hayata geçirilen bilgi olduğuna inanarak çalışmalarına bu şekilde yön veriyor.

https://sthteam.com/wp-content/uploads/2020/07/afsf.jpg
https://sthteam.com/wp-content/uploads/2020/07/asdas-e1637848100605.jpg
https://sthteam.com/wp-content/uploads/2020/07/dfdsf.jpg

STH Well THinking eğitimleri hakkında bilgi almak, eğitmenler Mert Çuhadaroğlu, Özge Çuhadaroğlu ve Tolga Özbabacan’ın özgeçmişlerini incelemek için https://sthwellthinking.com/ adresini ziyaret edebilir,   info@sth-wellthinking.com adresinden ve 0530 956 45 79 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.