STH Team - STH Team
 
Etkinlik Pazarlama Nedir? Ve Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir

Etkinlik Pazarlaması: Etkinlik pazarlama, işletmelerin müşteri ilgisini çekmek, marka bilinirliğini artırmak ve satışları teşvik etmek için etkinlikler düzenlemesini içerir. Ancak, etkinlik pazarlamasının başarılı olması için bazı önemli noktalara dikkat etmek gereklidir.   Öncelikle, bir etkinliğin pazarlaması için doğru hedef kitlenin belirlenmesi hayati öneme sahiptir. Hedef kitlenizin kim olduğunu bilmeniz, hangi tür etkinliklerin onların ilgisini çekeceğini...

VMware Explore 2022 Avrupa

VMware Explore 2022 Avrupa 07 – 11 Kasım 2022 tarihleri arasında İspanya’nın Barsleona şehrinde gerçekleştirildi. Binlerce katılımcıyı çoklu bulut evreni ve bulut teknolojileriyle buluşturan STH imzalı etkinlik tüm dünyadan ve Türkiye’den katılımcıların yoğun ilgisini çekti.

Dell Tech Forum STH ile Yeniden Yüz Yüze

Teknoloji dünyası 2 yıllık aranın ardından Dell Technologies Forum’da yeniden bir araya geldi. Dell Technologies World’un merakla beklenen Türkiye yansıması Dell Technologies Forum, 29 Kasım’da Wyndham Grand İstanbul Levent’te düzenlendi. Pandemi nedeniyle yüz yüze etkinliklere iki yıllık bir ara veren şirketin forumla yaptığı bu dönüş, sektör uzmanlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

St.Benoit’lıların Tercihi STH Team Oldu

St. Benoitlılar Derneği üyeleri, STH Team organizasyonu ile 18-20 Kasım tarihleri arasında Bulgaristan’ın başkenti Sofya’ya seyahat etti. TCDD ile gerçekleşen seyahatte St. Benoitlılar eskimeyen dostluklarını unutulmaz gezi anılarıyla zenginleştirdi.